ویان پت برای شما عزیزان کمال احترام را قائل است و در راستای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر چندین قانون را وضع نموده است که خرید و همکاری با ویان مستلزم رعایت این قوانین است.

1-مشتریان عزیز موظف هستند در هنگام وارد کردن اطلاعات مربوط به پروفایل کاربری مانند نام، نام خانوادگی، آدرس و…نهایت صداقت را داشته باشند و ویان پت مشخصات درج شده را اصل می داند و تبعات نادرست وارد کردن اطلاعات کاملا بر عهده ی مشتری است.

۲-هزینه ی بسته بندی و ارسال محصولات در فاکتور نهایی و قبل از صفحه ی پرداخت به کاربر نمایش داده می شود لذا ویان پت هیچگونه مسئولیتی مانند ناآگاهی مشتری از این مبلغ ندارد. تمام هزینه ی ارسال هنگام سفارش از مشتری دریافت می شود، لذا کاربر هنگام تحویل مرسوله درب منزل به هیچ عنوان لازم نیست هزینه ای پرداخت کند.

۳-کاربران می توانند هرگونه سوال را قبل از خرید محصول با تلفن فروشگاه یا پیج اینستاگرام ویان پت که در صفحه ی اصلی فروشگاه وجود دارد در میان بگذارند و از مشخصات محصول خود مطمئن شوند ، لذا بعد از خرید محصول به جز موارد خرابی اساسی که آشکار باشد محصول مشکل دارد و بی دقتی از سمت پت شاپ صورت گرفته شده است، یه هیچ عنوان پس یا تعویض نمی گردد.