پت شاپ ویان در راستای خدمات دهی بهتر و کاهش هزینه های بسته بندی، برای تمام محصولات موجود در سایت هزینه ی ارسال عادی به تهران و سراسر کشور را ۲۵ هزارتومان در نظر گرفته است که به طور اتوماتیک روی صورتحساب شما عزیزان اعمال خواهد شد.

زمان ارسال به تهران و شهر جدید پردیس

سفارش شما عزیزان تهرانی با دو روش تیپاکس و پیک ارسال خواهد شد. شما مشتریان محترم در قسمت توضیحات صورتحساب خود می توانید درخواست کنید که محصولتان را با پیک خدمتتان ارسال کنیم. مزیت ارسال با پیک این است که در همان روز بسته ی محصولات به دستتان خواهد رسید. اما عیب این روش این است که هزینه ی بالایی دارد و مابه التفاوت هزینه را باید خودتان درب منزل به مامور پیک پرداخت نمائید. برای مثال اگر هزینه ی ارسال به نقاط مختلف تهران (ثابت نیست، بسته به منتطقه ی شما کم و زیاد می شود) را ۴۵ هزارتومان در نظر بگیریم، شما ۲۰ هزارتومان در درب منزل باید به مامور پیک پرداخت نمائید چون قبلا ۲۵ هزارتومان در هنگام ثبت سفارش پرداخت کرده اید.

برای ارسال در واتس اپ با شما هماهنگی لازم انجام میشود.

ارسال با تیپاکس هزینه ی اضافی برای شما ندارد و حدودا در کمتر از ۲ روز کاری محصولات به دستتان می رسد.

زمان ارسال به خارج از تهران

سفارش مشتریان عزیز غیر تهرانی توسط تیپاکس و پست (بسته به سایز، حجم و وزن محصول) انجام میگیرد.

طبق اعلام خود شرکت تیپاکس زمان ارسال حدود ۳ روز کاری به طول می انجامد و شرکت پست از ۲ روز کاری تا کمتر از یک هفته می باشد. ( توجه فرمائید که بعضی اوقات تاخیر پیش آمده برای تحویل محصول از کوتاهی خود این دو شرکت است و پت شاپ ویان مسئولیتی در قبال تاخیر ندارد).

مشتریان عزیز شهرستانی به غیر از هزینه ی بسته بندی و ارسال که در صورتحساب اعمال شده است (۲۵ هزارتومان)، هزینه اضافی پرداخت نمی کنند.

ارسال رایگان ویان پت

سبد های خرید بالای ۸۰۰ هزارتومان مشمول ارسال رایگان توسط ویان پت می شود. در هنگام پرداخت سفارش، شما ۲۵ هزارتومان برای حمل و نقل پرداخت می کنید اما این مبلغ به شما برگردانده می شود و نگران نباشید.

شما ویان پتی های عزیز برای طرح سوالات خود در مورد ارسال و یا پیگیری سفارش، می توانید به پیج اینستاگرام ویان مراجعه کنید و در دایرکت درخواست حودتان را اعلام فرمائید.